Zadzwoń i dowiedz się więcej:

 

512 29 64 64 lub 505 44 41 72

 

© 2014 by VERRA Dekorowanie z pasją

Kliknij dwukrotnie, żeby edytować pole tekstowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór posadzek dekoracyjnych.

 

Nasza propozycja pozwala na stworzenie oryginalnej i ciekawej podłogi według własnego projektu. Nasz podłogi są ciekawym i innowacyjnym rozwiązaniem w architekturze, stanowiącym alternatywę dla nudnych i mało oryginalnych rozwiązań z płytek, wykładzin czy paneli podłogowych.

 

POSADZKI  

EPOKSYDOWE I POLIURETANOWE

 

Najciekawsze rozwiązania dekoracyjne, możemy uzyskać właśnie dzięki żywicom. Ich właściwości dają nam nieskończone możliwości dekoracyjne. Możemy uzyskać efekt jednobarwnej, wielobarwnej jak i transparentnej posadzki.

Dzięki zaletom wytrzymałościowym możemy użyć je na niemal wszystkich powierzchniach począwszy od domowego salonu, poprzez łazienki, tarasy, skończywszy na posadzkach przemysłowych, biurowych, handlowych czy też parkingowych.

Podłogi żywiczne to nie tylko zalety wizualne i wytrzymałościowe, ale również zalety użytkowe, które pozwalają nam na utrzymaniu niezwykłej czystości pomieszczenia.

 

 

CIENKOWARSTWOWE

POSADZKI POLIMERO-BETONOWE

 

To doskonałe rozwiązanie dla podłóg które mają przypominać architektoniczną płytę betonową.

Poprzez swój wyjątkowy charakter nadają pomieszczeniom unikalny wygląd. Mogą zastąpić kilkunasto-centymetrową warstwę betonu. Posadzki polimerowe to specjalnie zaprojektowane mieszanki cementu, kruszywa i wody.

Posadzki polimero-betonowe to doskonała przyczepność do podłoża, brak konieczności pielęgnacji, szybkie wiązanie, grubość warstwy już od 1,5 mm, brak dylatacji, możliwość barwienia na dowolny kolor (za wyjątkiem białego), eliminacja skurczu, duże walory estetyczne.

Każde wykonanie tej powierzchni daje niepowtarzalny efekt

 

POWRÓT DO OFERTY
POWRÓT DO OFERTY
GALERIA
GALERIA